"אחת הביוגרפיות היפות והמאלפות ביותר שקראתי. היא עצם מעצמנו ועם זאת רחוקה, מרתקת ועצובה, מלאת פקחון וייאוש. מתואר כאן איש מופלא אחד על רקע פנורמי של אירופה גוססת, הולכת לקראת אושויץ ואינה יודעת." (יורם קניוק, "דבר השבוע")

"ביוגרפיה דרמתית גדולה... בספר זה מדברים חיי הרצל בעד עצמם בדרך מסתורית ממש כשם שמדברים חיי הישראלים בעד עצמם בארץ שהם חיים בה." (אלפרד קאזין, "ניו-יורק טיימס")

"בסיוע לא מבוטל של ניתוחים פסיכולוגיים וחריש עמוק ויסודי של כל היומנים, שבהם העלה הרצל את לבטיו הכמוסים ביותר, מצליח אילון לתאר אישיות מורכבת מאוד... משימתו של אילון עלתה יפה. האישיות שהצליח לעצב אינה שטחית וחד-ממדית. בניגוד לתלמידיו ולממשיכי דרכו, אשר הצליחו להעטות על אישיותו של הרצל תלי-תלים של מיסטיקה והוד, מתאר אילון אישיות חיה ורוטטת, בת התקופה, ואשר ניכרים בה כל השפעותיה. (אלי שאלתיאל, "הארץ")

"ספר נהדר. אילון העמיד את הרצל בתוך תקופתו בכשרון רב – בוינה שלו, שהיתה גם וינה של היטלר, אשר הכשיר את הקרקע לחיסולו של העם היהודי... לספרו של אילון יש כוח משיכה של רומן גדול, מלא וגדוש טיפוסים מופלאים, הפתעות... יצירה שתאריך ימים." (ארתור מילר, "ושינגטון פוסט")

קרא עוד  >
86.80    מחיר מקורי לפני הנחה124.00 
30% הנחה ללקוחות האתר בלבד :)

ספרים נוספים של הסופר/ת