שנת המנוחה והמרגוע שלי

אוטסה מושפג>>

גיבורת הרומן השני של אוטסה מושפג, מחברת רב־המכר איילין, היא יפהפייה בלונדינית עשירה בעלת תואר יוקרתי ועבודה בגלריה ניו־יורקית נחשבת. לכאורה יש לה כל מה שבחורה צעירה חושקת בו, ואף על פי כן כל מה שהיא רוצה הוא לישון. בעזרת פסיכיאטרית מפוקפקת ביותר היא מבקשת לצלול לשנת חורף, שנה של מנוחה שלמה, שלאחריה תתעורר כבן אדם חדש. נדמה לה שהיא שולטת במצב, אך תוכניתה הגרנדיוזית משתבשת בכיוון לא צפוי.

שנת המנוחה והמרגוע שלי היה רב־מכר של הניו יורק טיימס ונבחר לאחד הספרים הטובים של השנה בניו יורק טיימס, בוושינגטון פוסט, בטיים, בגארדיאן, בווייס ועוד.

"שנת המנוחה והמרגוע שלי הוא קומדיה שחורה, סאטירה חדה ומדויקת מהולה ברגעי פיכחון מורבידי, מעין שילוב של 'סקס והעיר הגדולה' ו'רקוויאם לחלום'."
ג'ויס קרול אוטס, ניו יורק ריוויו אוף בוקס.

---------------------------------------------------------

"לא הפסקתי להתכווץ בזמן הקריאה בשנת המנוחה והמרגוע שלי, ועם זאת לא יכולתי להניח את הספר מן היד... הוא עוסק בעיקר בביטוי אמיתי וממשי של כאב עדין ואישי מאוד, שאין לו סיבה מיוחדת, לכאורה הוא טריוויאלי לחלוטין. זאת הסיבה שהמשכתי לקרוא למרות השרירים הכאובים: בפנים המכווצות, בפרצי הצחוק, בעיניים הדומעות, הרגשתי שאני מתרגמת כאב פרטי כזה לדבר מה שאוכל לשתף."
קלייר בנואה, פאריס ריוויו.

ספר הביכורים של אוסטה מושפג איילין יצא ב־2019 ספרייה לעם, זכה בפרס פן המינגוויי לספרי ביכורים והיה מועמד לפרס חוג המבקרים וברשימה הקצרה לפרס בוקר.

קרא עוד  >
42.0000    מחיר מקורי לפני הנחה84.00 
חודש הספר בעם עובד 📕
50% הנחה ללקוחות האתר!

ספרים נוספים של הסופר/ת