שירה גאולה

ביום ההוא היה לי חשק להכאיב באמת. כעסתי ולא לקחתי שום הסוואה. זה היה ואן ויי טיקט — אאוט. קבעתי עם עדינה בתחנת דלק בכניסה לעיר, והיא חיבקה אותי שם ואמרה: "ברוכה הבאה לחיים האמתיים". נשברתי לה קצת בתוך הידיים, הדמעות הציפו אותי, וכאב ראש חד  הִכּה לי ברקות ושיתק אותי. הלב שלי דפק. הייתי אמורה להיות מבוהלת, אבל לא הייתי. הייתי מכווצת ומאומצת כאילו דחפתי הר. בתוך הידיים של עדינה הכול קרס והתמוטט, ועם הדמעות באה לי גם הרגשה משכרת של אושר. של חופש.

שירה גאולה, יתומה מאב, ובת לאם בעלת תשובה שנישאה בשנית, הפעם לגבר חרדי,  נזרקת מתוך חייה המתפוררים ומגיעה לרחוב. היא צוללת אל מעמקי העיר שמתחת לעיר, וזו מקבלת אותה בזרועות פתוחות ומובילה אותה להרפתקה פלילית שאולי תשנה את חייה.

נועה ירון־דיין, שבספרה רב־המכר מקימי סיפרה על עולמם של החוזרים בתשובה, מתמודדת הפעם עם התהיות שבכיוון ההפוך. את ההוויה התל־אביבית מחליפה ירושלים של מטה, וגם הפעם היא עושה זאת בסיפור קולח ושובה לב.

נושא:
סיפורת - מקור, ספריה לעם
סדרה:
ספריה לעם
מספר סידורי:
717
מקור/תרגום:
מקור
שם ספר:
שירה גאולה
שם מחבר:
נועה ירון־דיין
עריכה:
יובל דיין
עריכת הסדרה:
משה רון, תרזה בירון-פריד ויובל שמעוני
שם הספר בלועזית:
Shira Geula
שם המחבר בלועזית:
Noa Yaron Dayan
עיצוב העטיפה:
PILPELED
עיצוב הסדרה:
יהודה דרי
סוג כריכה:
רכה
דאנאקוד:
32-21870
ISBN:
978-965-13-2564-9
מספר עמודים:
319
שנת הוצאה לאור:
תשע"ו / פברואר 2016
עם עובד - שירה גאולה / נועה ירון־דיין
עם עובד - שירה גאולה / נועה ירון־דיין
30% הנחה
ללקוחות האתר בלבד!
מחיר: 88.00 ש"ח
מחיר מבצע: 61.60 ש"ח
הוסף לעגלה

המלצות

"ירון-דיין עושה את הכמעט בלתי-אפשרי, ומצליחה לגרום לקורא הנאור לאמץ את נקודת המבט הדתית ולהאמין שיש נסים בעולם. מסעם המופלא של שירה וחבריה יכול להתפרש כרצף אירועים מקרי אשר יד הגורל משחקת בו, אולם הקורא נשבה בקסמיה של החבורה המוזרה הזו עד שהוא מתחיל להטיל ספק בראיית העולם המפוכחת שלו"
אודי נוימן, מגפון,
דצמבר 2016.

ספרים נוספים של הסופר

מקימי / נועה ירון-דיין