שחקן מספר אחת

מאת:  ארנסט קליין

שחקן מספר אחת - לספר המחודש »

 

ביום מותו של המיליארדר ג'יימס האלידיי, שיצר והמציא את משחק המציאות המדומה שכבש את העולם – אואזיס, שוחרר לרשת סרטון וידאו שנשלח לכל שחקני האואזיס. הסרטון מזמין אותם לחפש רמזים שיובילו לאפיקומן שמוחבא היטב אי־שם ברחבי האואזיס. מי שימצא את האפיקומן יירש את ההון העצום של האלידיי.

השנה היא 2045, וכמו רוב האנושות, וֵייד וַטס נמלט מהחיים העלובים שלו בעולם האמִתי לתוך האואזיס, מקום שכל אחד יכול להיות בו כל דבר, לעשות כל דבר, וחולם להיות זה שפותר את החידות.
במשך שנים מיליוני אנשים מחפשים את הפתרון לחידה הראשונה, מתעמקים בעולם הטריוויה והתרבות הפופולרית של שנות השמונים של המאה העשרים, העשור שהאלידיי גדל בו ועליו ביסס את חידותיו, ונעשים מומחים בסרטים של ג'ון יוז ובמבוכים ודרקונים.

ואז, יום אחד, וייד פותר את החידה הראשונה ונהיה כוכב וגם מטרה; תאגיד אכזרי משקיע את כל משאביו בפתרון החידות ובסילוקו של וייד מהתחרות, גם במחיר הנורא מכל. כעת הסכנות נמצאות לא רק בעולם המדומה, אלא גם בעולם האמִתי. הדרך היחידה של וייד לשרוד היא לנצח.


שחקן מספר אחת
הוא רומן רחב יריעה, מרהיב ושאפתני, שנעשה קאלט עם יציאתו וכבש קוראים רבים בעולם כולו. ארנסט קליין, התסריטאי והסופר ששאב השראה לספר מילדותו שלו בשנות השמונים, נהיה בזכותו כוכב בין־לאומי בעולם הספרות. הספר נרכש לעיבוד קולנועי.נושא:
מדע בדיוני ופנטזיה, סיפורת - תרגום
סדרה:
מתח
מקור/תרגום:
תרגום
שם ספר:
שחקן מספר אחת
שם מחבר:
ארנסט קליין
עריכה:
תומר בן אהרון
שם הספר בלועזית:
Ready Player One
שם המחבר בלועזית:
Ernest Cline
מתרגם:
מאנגלית: דידי חנוך
על העטיפה:
SHUTTERSTOCK
עיצוב:
אודליה גל
סוג כריכה:
רכה
דאנאקוד:
32-21670
ISBN:
978-965-13-2445-1
מספר עמודים:
394
שנת הוצאה לאור:
תשע"ד / אוגוסט 2014
משקל:
415 g
עם עובד - שחקן מספר אחת / ארנסט קליין
עם עובד - שחקן מספר אחת / ארנסט קליין
30% הנחה
ללקוחות האתר בלבד!
מחודש

המלצות

"'שחקן מספר אחת' צריך ללא ספק לזכות באיזה פרס לענייני הפוך־על־הפוך. הוא הולך בדיוק למקומות הרגילים של הסייברפאנק - רשת המחשבים שאנחנו משתזרקים לתוכה, עתיד דיסטופי, דמויות שנראות כמו פליטים מ'האלמנט החמישי' - ובמקום לחשוש מזה מראה לנו איזה כיף זה."
תומר קמרלינג
ושירי צוק, בלייזר,
ינואר 2015.

ספרים נוספים של הסופר

עם עובד - שחקן מספר אחת - עטיפת הסרט / ארנסט קליין