נוגה

מאת:  נד באומן

מהו 'נוגה', הסם המסתורי החדש שכובש את סצנת המסיבות המחתרתית בלונדון? מי הם האנשים במכוניות הלבנות החרישיות שחוטפים בני אדם באמצע העיר? למה במכולת השכונתית החלו להופיע חטיפים בורמזים, ומי השתלט על תחנת הרדיו המקומית? האם אפשר לבטוח בצ'ריש היפהפייה, ומדוע חשוב מאוד לשתות וודקה אחרי שמקיימים יחסי מין? מה פשר השועלים שהחלו להופיע ברחובות לונדון, ואיך ייתכן שהם נוסעים באוטובוסים? כיצד כל זה קשור לתאגיד המכרות האמריקאי לייסברק ועד כמה עמוק יכולה הרשת החברתית לחדור לחיינו?

ראף, צעיר לונדוני חובב מסיבות בן 22 עם הפרעת שינה נדירה, עומד לגלות את הקשר בין כל אלה ועוד הרבה יותר. בניסיון לאתר את חברו הטוב שנעלם בלי להותיר עקבות, הוא חושף קונספירציה תאגידית מסוכנת חובקת עולם ומתאהב באישה המסעירה ביותר שפגש מימיו.

רומן וירטואוזי משובח, קצבי ומסחרר, המשלב עלילה מפותלת ועוצרת נשימה של מותחן, עם כישרון ספרותי לשוני וקומי, שמפלח את המציאות העכשווית בחריפות בלתי מצויה, מאת אחד הסופרים הצעירים הבולטים ביותר בבריטניה כיום.

-----------------------------------------

"המיומנות והמקוריות האדירה של באומן והאסתטיקה והאינטליגנציה שלו פשוט מספקים עונג טהור ומחיה של חוויית הקריאה. הוא משעשע, מרתק, מטריד, פורה, חצוף, ומעל הכול, מפעים, מענג ושופע ברעננותו".
הגארדיאן.

"נוגה בוער באנרגייה המקורית שבו, הוא שוזר ביד אמן עלילה מסתחררת עם סָטירה חברתית בסגנון תומס פינצ'ון".
סן פרנסיסקו כרוניקל.

"אני יכול לומר בלי כל ספק, שנוגה מסובב לך את הראש, אבל הפעילות הזאת טובה וממכרת".
הטיימס.

נושא:
מתח, סיפורת - תרגום
סדרה:
מתח
מקור/תרגום:
תרגום
שם ספר:
נוגה
שם מחבר:
נד באומן
עריכת התרגום:
מאיה פלדמן
שם הספר בלועזית:
Glow
שם המחבר בלועזית:
Ned Beauman
מתרגם:
מאנגלית: אמיר צוקרמן
על העטיפה:
© Neil Anthony Haward
עיצוב העטיפה:
דורית שרפשטיין
סוג כריכה:
רכה
דאנאקוד:
32-21812
ISBN:
978-965-13-2660-8
מספר עמודים:
270
שנת הוצאה לאור:
תשע"ז / יוני 2017
עם עובד - נוגה / נד באומן
עם עובד - נוגה / נד באומן
30% הנחה
ללקוחות האתר בלבד!
מחיר: 84.00 ש"ח
מחיר מבצע: 58.80 ש"ח
הוסף לעגלה

המלצות

"נד באומן, האליל הצעיר של הספרות הבריטית, מספק לנו טריפ ספרותי אולטימטיבי בעזרת 'נוגה', רומן שהוא סוג של קפיצה מהירה וסקסית למאה ה־21, עם רעים וטובים, קונספירציה תאגידית והרבה יצרים."

רן בן־נון, ידיעות אחרונות,

אוגוסט 2017.