לכודים באפלה


באישון לילה אפל וקר נעלמה אִמה של נֶמֶש הקטנה. איש אינו יודע מה עלה בגורלה, כאילו בלעה אותה האדמה. מר לֶנד, אביה של נמש, דואג לבתו היחידה שנותרה ללא אם ושוכר את שירותיה של אומנת שתתגורר בביתם, תטפל בבתו ותמלא את מטלות הבית. פניהם האמִתיות של האומנת ובנה הקטן מתגלות במלוא רשעותן בפני נמש האומללה בזמן היעדרו של האב, המבלה את מרבית שעות היממה בעבודתו. האומנת האכזרית ממתינה להזדמנות הראשונה לבצע בנמש את זממה, ונמש חוששת שהיא עומדת להיחטף אל עולם רחוק ואפל...

האם תיעלם נמש כמו אמה? מהו סודם המאיים של האומנת ובנה? מיהם היצורים השוכבים בתיבות זכוכית, שעיניהם הבורקות חסרות חיים? מיהי מלכת השערות היפהפייה? ומהי נקמתה המתוקה?

 

אזהרה לקוראים: בלילות אפלים שהירח אינו נראה בהם הקפידו לכבות את האורות בביתכם ולהגיף היטב את חלונותיו. היזהרו מנשרים ואל תניחו להם לתלוש שערה מראשכם, פן תרדוף אתכם מלכת השערות המרושעת בעזרת שליחיה הנאמנים ולא תניח לכם עד שתלכוד אתכם ותנקום בכם את נקמתה המתוקה.

 

לכודים באפלה הוא ספר מסמר שֵׂער שיוליך אתכם למסע קצבי, מסחרר ובלתי נשכח בעולם נסתר ואפל ויגלה לכם סודות מסתוריים ועוצרי נשימה, שלא ירפו מכם גם לאחר הקריאה.

נושא:
ילדים 9-11, ילדים ונוער, נוער 12-14
סדרה:
ילדים ונוער
מקור/תרגום:
מקור
שם ספר:
לכודים באפלה
שם מחבר:
סיגלית דיל
עריכה:
דלית לב
שם הספר בלועזית:
Trapped in the Dark
שם המחבר בלועזית:
Sigalit Dill
עיצוב העטיפה:
יהודה דרי
סוג כריכה:
רכה
דאנאקוד:
32-21616
ISBN:
978-965-13-2385-0
מספר עמודים:
389
שנת הוצאה לאור:
תשע"ג / מאי 2013
לכודים באפלה / סיגלית דיל
לכודים באפלה / סיגלית דיל
30% הנחה
ללקוחות האתר בלבד!
מחיר: 84.00 ש"ח
מחיר מבצע: 58.80 ש"ח
הוסף לעגלה

המלצות

"ספר הרפתקאות לנוער מסמר שֶׂער שיוליך אתכם למסע קצבי, מסחרר ובלתי נשכח." 
מבט מקומי, יוני 2013.