הנכס

מאת:  רותו מודן


כולם נוסעים היום לפולין - בני הנוער למצעד החיים, המבוגרים לטיול שורשים - אבל למיקה ולסבתהּ רגינה יש מטרה אחרת: למצוא את הנכס שהיה שייך למשפחתן לפני המלחמה.

אלא שהעניינים מתחילים להסתבך מיד עם הגיען לבית המלון: רגינה מתחרטת פתאום ודורשת במפגיע לחזור ארצה. חוץ מזה, מכר ישראלי שהן פגשו בטיסה, החזן יגודניק, צץ בכל מקום ומנדנד. מיקה הנרגזת עושה הכול כדי לחמוק ממנו, ואפילו מסתתרת בבית קפה ורשאי, שם היא פוגשת את טומאש, בחור יפה תואר ומלא קסם שמיד נרתם לעזרתה.

טומאש הוא מדריך תיירים ביום, ומתגלה כאמן קומיקס מוכשר בלילה. ובעוד מיקה והוא מסתובבים בעיר, אנו מגלים מהי הסיבה האמתית לשובה של רגינה לפולין, מה בדיוק רוצה יגודניק וכמה באמת שווה הנכס...

רותו מודן, מבכירי המאיירים ואמני הקומיקס בישראל, כתבה מסע ישראלי מלא הומור אל ורשה של ימינו, שבו הקו הקליל של הקומיקס משתלב להפליא באירוניה ובתובנות האנושיות המובילות את הסיפור. 

ספריה הקודמים, הרומן הגרפי קרוב רחוק (עם עובד 2008) וספר הילדים סעודה אצל המלכה (עם עובד 2010), זכו לשבחי הביקורת ולאהבת הקוראים, ותורגמו לשפות רבות.

 

 

נושא:
סיפורת - מקור
מקור/תרגום:
מקור
שם ספר:
הנכס
שם מחבר:
רוּתוּ מודן
איור:
רוּתוּ מודן
עריכה:
תרזה בירון-פריד
שם הספר בלועזית:
The Property
שם המחבר בלועזית:
Rutu Modan
סוג כריכה:
קשה
דאנאקוד:
32-21624
ISBN:
978-965-13-2393-5
מספר עמודים:
222
שנת הוצאה לאור:
תשע"ג / מאי 2013
משקל:
635g
הנכס / רותו מודן
הנכס / רותו מודן
30% הנחה
ללקוחות האתר בלבד!
מחיר: 128.00 ש"ח
מחיר מבצע: 89.60 ש"ח
הוסף לעגלה

המלצות

"מודן, ילידת 1966, מהקומיקסאים הבולטים והמעניינים בישראל, שזכתה בפרסים לא מעטים על עבודתה, הוציאה תחת ידיה יצירה מקסימה ומושקעת, שמצליחה להצחיק ולרגש (בשניהם עד דמעות) ולדייק בצד הוויזואלי כמו גם בכתיבה."
עדי כץ, מוטק'ה,
יוני 2013.