מעבר לקצה

אם הלכת מעבר לקצה, איך תוכל לחזור?

קודי הויט הוא חוקר מבריק, אבל נחשב תמיד לשוטר הבעייתי במשטרת מונטנה, הוא אוהב לשתות ושונא לציית לחוקים. כשגופתו של חברו הקרוב מתגלה בבקתה שרופה בהרים, הוא מבטיח לשותפו לארי להתנהג יפה ומוכן לעשות הכול כדי למצוא את האשם. כשהרמזים מובילים לכך שהרוצח הצטרף לטיול שטח בשמורת ילוסטון, וגם בנו היחיד של קודי משתתף בו, קודי שובר שוב את כל הכלים. על רקע הנופים העוצרים נשימה והטבע הפראי של אחד המקומות היפים בעולם קודי הויט יוצא למרדף נואש וחסר מעצורים אל לב הסכנה כדי להציל את היקר לו מכול.

סי־ג'יי בוקס הוא מחבר 18 ספרי מתח שכיכבו ברשימות רבי־המכר של הניו יורק טיימס. ספריו תורגמו ל־27 שפות, והוא זכה בפרסים רבים, ובהם פרס אדגר אלן פו לספרות מתח. יותר משישה מיליון עותקים מספריו נמכרו בארצות הברית. בוקס נולד וחי בוויומינג עם אשתו ושלוש בנותיו. הוא איש שטח בכל רמ"ח איבריו ועוסק בדיג, ובציד, יוצא לטיולי שטח, רוכב על אופניים וגולש סקי בוויומינג ובהרים סביבה.

רב־מכר של הניו יורק טיימס
וספר השנה של 2011 של הקירקוס ריוויו

"אל־זמני [...] סוחף [...] מזכיר את התעלומות של אגתה כריסטי – השאלה מי הרוצח בקבוצה הקטנה, רק על רקע סוסים, דובים, זאבים ורובי ציד" (סאנדיי טיימס)

"נסיעה מלאת פניות ופיתולים בלתי צפויים ברכבת הרים [...] אחד ממותחני הטבע הפראי הטובים ביותר שנכתבו מאז גברים במלכודת" (איי־פי)

נושא:
סיפורת - תרגום
סדרה:
מתח
מקור/תרגום:
תרגום
שם ספר:
מעבר לקצה
שם מחבר:
סי ג'יי בוקס
עריכת הסדרה:
מאיה פלדמן
שם הספר בלועזית:
Back of Beyond
שם המחבר בלועזית:
C.J. Box
מתרגם:
מאנגלית: יוני רז פורטוגלי
התצלום על העטיפה:
אימג'בנק Gettyimagges
עיצוב העטיפה:
דורית שרפשטיין
סוג כריכה:
רכה
דאנאקוד:
32-21732
ISBN:
978-965-13-2498-7
מספר עמודים:
404
שנת הוצאה לאור:
תשע"ה / מאי 2015
עם עובד - מעבר לקצה / סי ג'יי בוקס
עם עובד - מעבר לקצה / סי ג'יי בוקס
30% הנחה
ללקוחות האתר בלבד!
מחיר: 68.00 ש"ח
מחיר מבצע: 47.60 ש"ח
הוסף לעגלה

המלצות

וכל הדרך עד הפתרון וה"סגירה" היא דרך מותחת, מרתקת, מדירה שינה מן העפעפיים (עד שלא נגמר, לא הולכים לישון). מותחן מן הסוג של פעם, הסוג הטוב, בלי תוספות, בלי אווירה, בלי תיאוריות פילוסופיות, בלי אג'נדה."
איריס גנור, אלה יווניה קוראת ספרים,
אוגוסט 2015.

ספרים נוספים של הסופר

עם עובד - נקודת שבירה / סי־ג'יי בוקס