מעבר לקצה

סי ג'יי בוקס>>

אם הלכת מעבר לקצה, איך תוכל לחזור?

קודי הויט הוא חוקר מבריק, אבל נחשב תמיד לשוטר הבעייתי במשטרת מונטנה, הוא אוהב לשתות ושונא לציית לחוקים. כשגופתו של חברו הקרוב מתגלה בבקתה שרופה בהרים, הוא מבטיח לשותפו לארי להתנהג יפה ומוכן לעשות הכול כדי למצוא את האשם. כשהרמזים מובילים לכך שהרוצח הצטרף לטיול שטח בשמורת ילוסטון, וגם בנו היחיד של קודי משתתף בו, קודי שובר שוב את כל הכלים. על רקע הנופים העוצרים נשימה והטבע הפראי של אחד המקומות היפים בעולם קודי הויט יוצא למרדף נואש וחסר מעצורים אל לב הסכנה כדי להציל את היקר לו מכול.

סי־ג'יי בוקס הוא מחבר 18 ספרי מתח שכיכבו ברשימות רבי־המכר של הניו יורק טיימס. ספריו תורגמו ל־27 שפות, והוא זכה בפרסים רבים, ובהם פרס אדגר אלן פו לספרות מתח. יותר משישה מיליון עותקים מספריו נמכרו בארצות הברית. בוקס נולד וחי בוויומינג עם אשתו ושלוש בנותיו. הוא איש שטח בכל רמ"ח איבריו ועוסק בדיג, ובציד, יוצא לטיולי שטח, רוכב על אופניים וגולש סקי בוויומינג ובהרים סביבה.

רב־מכר של הניו יורק טיימס
וספר השנה של 2011 של הקירקוס ריוויו

"אל־זמני [...] סוחף [...] מזכיר את התעלומות של אגתה כריסטי – השאלה מי הרוצח בקבוצה הקטנה, רק על רקע סוסים, דובים, זאבים ורובי ציד" (סאנדיי טיימס)

"נסיעה מלאת פניות ופיתולים בלתי צפויים ברכבת הרים [...] אחד ממותחני הטבע הפראי הטובים ביותר שנכתבו מאז גברים במלכודת" (איי־פי)

קרא עוד  >
34.00    מחיר מקורי לפני הנחה68.00 
שבוע הספר בעם עובד📕
50% הנחה ללקוחות האתר :)
ספרים נוספים של הסופר/ת