לחץ כאן

(או סודות ההשפעה העסקית באינטרנט)

רשתות חברתיות, מנועי חיפוש, אתרים, דפי נחיתה – עולם האינטרנט הביא עמו מונחים חדשים רבים לחיינו. המונחים החדשים מעוררים גם שאלות רבות, קטנות וגדולות: באיזו שעה כדאי להעלות את הפוסט היומי? עם מי רצוי להתחבר ברשתות החברתיות? כיצד לעצב אתר אטרקטיבי ללקוחות? אילו אסטרטגיות שיווק מתאימות לרשת? איך להסתייע בעקרונות הלוחמה הפסיכולוגית בסביבת המדיה החדשה? כיצד נוכל להתעדכן בתוצאות הפעילות שלנו? ומה הם הלקחים העסקיים שחשוב להפיק מקמפיין הבחירות של ברק אובמה? 

את התשובות לשאלות אלה, ולאחרות, מעניק המחבר יניב לויתן. הוא מדריך את הקורא, בשפה קולחת ועדכנית, במסע לאורך התחנות החשובות של עולם העסקים הדיגיטלי. זהו ספר הכרחי עבור כל מי שמתעניין בעולם האינטרנט, רב־השינויים והאפשרויות, ובייחוד עבור מי שמעוניין לנצל את המרחב הווירטואלי כדי לשווק את עסקיו בהצלחה.


ד"ר יניב לויתן
מתמחה בתחום הלוחמה הפסיכולוגית ובעולם השיווק הדיגיטלי. כמרצה בכיר הרצאותיו מבוקשות באוניברסיטאות, במכללות ובחברות המובילות בארץ ובעולם, והוא משמש גם יועץ  לחברות ולארגונים גדולים במשק ופרשן בנושא בערוצי התקשורת השונים.

 לתוכן העניינים לחץ כאן

 
נושא:
מתנה, פנאי והדרכה
מקור/תרגום:
מקור
שם ספר:
לחץ כאן
שם מחבר:
יניב לויתן
עיצוב העטיפה:
אמרי זרטל
דאנאקוד:
32-21625
ISBN:
978-965-13-2387-4
שנת הוצאה לאור:
תשע"ג / יולי 2013
לחץ כאן / יניב לויתן
לחץ כאן / יניב לויתן
✿ מבצע בהפתעה ✿
חבר לבידוד
ב־50% הנחה
שנהיה בריאים!!!
מחיר: 84.00 ש"ח
מחיר מבצע: 42.00 ש"ח
הוסף לעגלה

המלצות

 "זהו ספר הכרחי עבור כל מי שמתעניין בעולם האינטרנט, רב השינויים והאפשרויות, ובייחוד עבור מי שמעוניין לנצל את המרחב הווירטואלי כדי לשווק את עסקיו בהצלחה."
גל גפן, ספטמבר 2013.