זרים מעבר לדלת

אילן עמית־פרוינד>>

אליהו, יזם פנטזיונר, השקיע לריק את כל חסכונות המשפחה ונכנס לחובות גדולים, אבל אולי עוד תציל אותו הצוואה של אביו - אם רק לא יסתבך שוב.

לעת עתה אשתו אינה סולחת לו על מה שעשה מאחורי גבה ומגרשת אותו מהבית, גם בִתו היחידה מתנכרת לו, והוא עובר לגור בדירת מרתף על גבול בת ים. את מכוניתו הוא נאלץ למכור ולדווש על אופניים חבוטים לבית הספר שהחל ללמד בו, וכבר מתקשה להאמין שהעתיד יאיר לו פנים, אבל כשאביו נפטר במפתיע ומתברר שהוריש לו דירה קטנטונת, הוא ממהר לתלות בה תקוות גדולות - אולי יוכל תמורתה להיחלץ מחובותיו ולפדות בחזרה את חייו? כלומר אילו רק לא גר בה בשכירות מוגנת ובשכר דירה מגוחך קשיש תאב חיים עם המטפלת הפיליפינית שלו.

בעוד ניסיונותיו לשקם את יחסיו עם אשתו ובִתו עולים בתוהו ומנהלת בית הספר מאיימת לפטר אותו, שכנים מתקשרים אליו בתלונות בלתי פוסקות על רעשים מוזרים מהדירה, הפיליפינית מתנהגת משונה, וזרים מפוקפקים מתנחלים בדירה ועושים בה כבתוך שלהם.

בשטף סיפורי כובש ובהרבה הומור מגולל אילן עמית־פרוינד את סיפורו של אליהו, חולם גדול שהחיים דחקו אותו לפינה והוא מחליט לצאת למלחמת חורמה על המעט שנשאר לו, והפעם הוא מתכוון ללכת עד הסוף.

קרא עוד  >
65.80    מחיר מקורי לפני הנחה94.00 
30% הנחה ללקוחות האתר בלבד :)