השער האבוד

"בצידו השני של הרחוב זז שער ברזל כבד ונפתח כדי סדק. יד מקומטת הציצה מבעד לשער וסימנה להם להיכנס. הם הביטו זה בזה, הפצע של מור דימם. הוא בקושי היה מסוגל ללכת. הם ידעו שלא יצליחו להגיע רחוק ככה, ולהישאר ברחוב היה מסוכן מדי. לא היה להם מה להפסיד".

 

חייהם של שלושה בני נוער - יהודי, ערבייה ונוצרי - מצטלבים כשהם מוצאים את עצמם בליבו של פיגוע טרור רחב היקף שבו נפגעים הוריהם. כדי להינצל עליהם לוותר על כל מה שהם יודעים ומכירים. לכודים בתוך העיר הבוערת, אניס, ים ומור נמלטים בעזרת מפה מסתורית אל מערכת מנהרות סודית מתחת לעיר העתיקה בירושלים, ושם עליהם למצוא שער קדום שהאגדות מספרות כי הוא מוביל ישר אל ממלכת השמיים. אולם הקרב הקשה מכול מתחולל בתוכם. האם יצליחו לגלות את פשר הקשר העמוק והמסתורי המחבר ביניהם, ששורשיו מגיעים לחיים קודמים ומעבר להם? האם יצליחו לוותר על דעות קדומות כדי להגיע לאמת ולמצוא את השער?

 

השער האבוד הוא מסע התבגרות מואצת אל גבולות ההעזה והאהבה. ברומן קולח ומותח אביטל דיקר מוליכה את גיבוריה בנשימה עצורה עד לסוף הבלתי מתפשר.

נושא:
ילדים 9-11, ילדים ונוער, מתח, נוער, נוער 12-14
סדרה:
ילדים ונוער
מקור/תרגום:
מקור
שם ספר:
השער האבוד
שם מחבר:
אביטל דיקר
עריכה:
הגר ינאי
שם הספר בלועזית:
The Celestial Gate
שם המחבר בלועזית:
Avital Dicker
על העטיפה:
ליקה רמתי | Art by Ramati
סוג כריכה:
רכה
דאנאקוד:
32-22040
ISBN:
978-965-13-2728-5
מספר עמודים:
282
שנת הוצאה לאור:
תשע"ט / ספטמבר 2018
משקל:
410g
עם עובד - השער האבוד / אביטל דיקר
עם עובד - השער האבוד / אביטל דיקר
30% הנחה
ללקוחות האתר בלבד :)
מחיר: 78.00 ש"ח
מחיר מבצע: 54.60 ש"ח
הוסף לעגלה

המלצות

"ספר חדש שלא מפחד לגעת בנושאים רגישים ושנויים במחלוקת כמו דת, אמונה ועצם קיומו של אלוהים. קראנו אותו וגילינו שאין מדובר בספר נוער רגיל; הוא שונה, ייחודי ואם רק תאפשרו לו – הוא ייקח אתכם למסע אל השמיים."

שירלי פנקר, פרוגי,

אוקטובר 2018.