קולד מאונטן - קלאסיקה

אינמאן, חייל צעיר שנפצע במלחמת האזרחים האמריקנית, נמלט משדה הקרב ומהריסות העולם ההולך ומתמוטט סביבו, ועובר מסלול  ארוך, רצוף סכנות ומכשולים, בדרכו לשוב הביתה, אל אהובתו אדה: עלילת-מסע בעלת עוצמה קדמונית, רווית מתח שאינו מתרופף עד הרגע האחרון, כתובה בריאליזם בוטה, עז צבעים, אכזרי ומדויק מאוד. הגבר המתנסה במסעו בהרפתקאות ובגלגולים מסעירים, והאשה הנאבקת על שמירת החווה והבית למרות החורבן המשתולל מסביב – שניהם דמויות ארכטיפיות, המייצגות בין השאר את העולם הגברי מול זה הנשי. ויחד עם זאת מעוצבים גם אינמאן וגם אדה מתוך רגישות עצומה לאפיונים אינדיבידואלים דקים, מכמירי-לב, על רקע הפנורמה הרחבה של נופי אמריקה ושל החברה האמריקנית המשנה פניה בעקבות המלחמה בין הצפון לדרום.

זהו הרומן הראשון של הסופר האמריקני צ'רלס פרייזר, ועם צאתו לאור ב-1997 העפיל מיד אל ראש רשימת רבי-המכר בארצות הברית ושהה בה חודשים ארוכים.

"צ'רלס פרייזר לקח עליו משימה מפחידה – ועמד בה נפלא. בפרוזה רוויה צלילי חסד והערות-אגב נוקבות, הוא משבץ את האודיסיאה באמריקה של המאה ה-19, לקראת סוף מלחמת האזרחים..."
(ניו יורק טיימס)

"מספרי סיפורים מלידה הם דבר נדיר, צ'רלס פרייזר חובר אל קבוצת העילית הזאת למן העמוד הראשון של ספר הביכורים המפתיע שלו." (ניוזוויק)

נושא:
סיפורת - תרגום, ספריה לעם
סדרה:
ספריה לעם (קלאסיקה)
מספר סידורי:
453
מקור/תרגום:
תרגום
שם ספר:
קולד מאונטן
שם מחבר:
צ'רלס פרייזר
עריכת הסדרה:
אילנה המרמן ונילי מירסקי
שם הספר בלועזית:
Cold Mountain
שם המחבר בלועזית:
Charles Frazier
מתרגם:
ליה נירגד, תירגמה מאנגלית
סוג כריכה:
רכה
דאנאקוד:
32-20757
מספר עמודים:
467
שנת הוצאה לאור:
תשנ"ט/1999
עם עובד - קולד מאונטן / צ'רלס פרייזר
עם עובד - קולד מאונטן / צ'רלס פרייזר
30% הנחה
ללקוחות האתר בלבד :)
מחיר: 74.00 ש"ח
מחיר מבצע: 51.80 ש"ח
הוסף לעגלה