הפנימייה שלא הייתה

רב שלומות וברוכים הבאים לצדו האפל והנסתר של העולם!

האם גם אתם חשים לעתים כי מישהו צופה בכם בזמן שאתם לבד?!!

תשכחו כל מה שחשבתם שאתם יודעים על העולם שלנו! אל תאמינו למה שאתם רואים, זה לא מה שמתרחש באמת. קחו נשימה עמוקה, מה שאתם עומדים לגלות בין דפי הספר הזה אינו דומה לשום דבר שהכרתם עד כה. אם יש לכם לב חזק, אתם מוזמנים למסע קצבי, מסחרר ומרגש בצדו האפל של העולם.

...דנה נוסעת ברכבת הריקה אל הפנימייה החדשה ותוהה מאין בוקעים קולות רבים של נוסעים. היא יורדת מן הרכבת, והרכבת נעלמת ועמה המסילה. דנה מוצאת את עצמה במקום שומם, אפל ומבודד. ופתאום מתגלה לנגד עיניה פנימייה מוארת המפתה אותה להיכנס לתוכה ולהיכנס לרשתה. דמויות מסתוריות מופיעות ונעלמות לאורך פרוזדורי הפנימייה, לחישות אימתניות רוחשות ממעמקי המרתפים החשוכים וקוראות לדנה לרדת, ילדי הפנימייה המתחזים לנערים רגילים מתעלמים ממנה חוץ מ... דניאל, הוא היחיד שמפעיל את קסמיו וקונה את אמונה, מסייע לה ומאיר את חייה האפלים במקום הלא נודע. האומנם !!?

מי הם הצללים הנסתרים המלווים את דנה על כל צעד ושעל ואינם נותנים לה מנוח? מי באמת מתגורר בחדרי הפנימייה? מהו סוד הפנימייה? האם תצליח דנה להיחלץ ממלכודת הפנימיה המכושפת ולשוב הביתה? האם יש דרך חזרה?

על כך ועוד בפנימייה שלא היתה, סיפור אגדה דמיוני, שנון ומעורר מחשבות על מקומנו ביקום ועל מהות עולמנו. הספר מיועד לצעירים, לצעירים ברוחם ולכל שוחרי המתח והמסתורין.

ראו, הוזהרתם! אם התחלתם לקרוא, לא תוכלו להפסיק. הסיפור הקסום ורב-התהפוכות הזה יצית את דמיונכם, יסמר את שיערכם, יביא אתכם לשיאי מתח חדשים עוצרי נשימה, ולא ירפה מכם זמן רב לאחר תום הקריאה...

ועצה אחרונה! היכונו לסוף מפתיע אשר גם בחלומותיכם המצמררים ביותר לא חלמתם שייתכן כמוהו..   


-------------------------------------------

"העלילה מותחת, הסוף הכי מפתיע ומדובר באחלה דרך להעביר את סוף החופש."

דורון פרידמן, ראש 1.

"ספר שנון ומעורר מחשבה אשר מתחת למעטה של ספר נוער מותח, מפתיע ומסתורי – מסתתרות אמירות על מקומנו ביקום, שיעבוד האדם לזמן ומהות עולמנו. זהו ספר קסום ורב-תהפוכות הנקרא בנשימה עצורה ולא מרפה מן הקורא זמן רב אחרי הקריאה."

צילה רז, מקומון פתח תקוה.

נושא:
נוער, נוער 12-14
סדרה:
ילדים ונוער
מקור/תרגום:
מקור
שם ספר:
הפנימייה שלא הייתה
שם מחבר:
סיגלית דיל
עריכה:
דלית לב
שם הספר בלועזית:
The Dark Boarding School
שם המחבר בלועזית:
Sigalit Dill
סוג כריכה:
קשה
דאנאקוד:
32-20895
מספר עמודים:
282
שנת הוצאה לאור:
תשס"ה / 2005
עם עובד - הפנימייה שלא היתה
עם עובד - הפנימייה שלא היתה
30% הנחה
ללקוחות האתר בלבד!
מחיר: 84.00 ש"ח
מחיר מבצע: 58.80 ש"ח
הוסף לעגלה