המדריך לאישה המושכת


"הספר הזה הוא תולדה של אינספור ביקורים בחנויות ממוזגות, כניסות אלגנטיות בדלתות מסתובבות, חיטוטים מיוזעים בדוכני מציאות ויציאות דרמתיות, על פי מיטב המסורת האופראית, כשמפרק כף היד מתנודדת לה ברוב חן שקית - לפעמים שקית נייר מהודרת בפשטותה לעתים שקית ניילון."
תוך כדי מסעות קניות בלתי פוסקים והתחנפויות לכספומטים [שאמנם בעיניהם נרי ליבנה תמיד מושכת] בודקת המחברת, מנקודת מבט אישית לגמרי, את שורשי ההתמכרות וגם את העונג הרב והסבל האינסופי שהיא מסבה. היא מחליטה, כמובן, לפצוח בחיים שונים לגמרי לאחר שיסתיימו מכירות סוף העונה ובתנאי, כמובן, שלא תיאלץ לפתע להוציא כמה אלפי שקלים כדי להיראות כמו מיליון דולר.
נרי ליבנה, היא לא סתם אישה מושכת, אלא אחת המחוננת ב"משיכת יתר". עדויות ראשונות להיותה מושכת במיוחד התקבלו כבר בחודש הראשון לניהול חשבון הבנק שלה, וכך זה נמשך עד היום.


נרי ליבנה מתגוררת בירושלים ובתל אביב, אם לשלושה בנים, עיתונאית בעיתון "הארץ". כתבה גם בעיתונים "חדשות", "כל העיר" ו"כותרת ראשית" והשתתפה בתוכניות רדיו וטלוויזיה.
המדריך לאישה המושכת הוא ספרה הראשון.

 

---------------

 

"'המדריך לאישה המושכת' הוא מסה נפלאה וכובשת על היחסים שמנהלת הכותבת על התמכרותה לקניות. זהו מונולוג מתפרץ, ששפתו עשירה ויוצרת בנקל אינטימיות עם הקורא."

נילי לנדסמן, "העיר"

 

"...לקח לי זמן להבין ולהפנים שהאישה שנשקפה אליי מעמודי הספר איננה אמי או אחת מחברותיי הטובות אלא, למרבה הזוועה, אני עצמי, במלוא הדרה של משיכת היתר שלי."

נועה מנהיים, "ידיעות אחרונות"

מקור/תרגום:
מקור
שם ספר:
המדריך לאישה המושכת
שם מחבר:
נרי ליבנה
עריכת הסדרה:
עירית אלקבץ
שם הספר בלועזית:
Withdrawal Symptoms
שם המחבר בלועזית:
Nery Livneh
סוג כריכה:
רכה
דאנאקוד:
32-20725
מספר עמודים:
206
שנת הוצאה לאור:
תשס"ג/2003
עם עובד - המדריך לאישה המושכת / נרי ליבנה
עם עובד - המדריך לאישה המושכת / נרי ליבנה
30% הנחה
ללקוחות האתר בלבד!
מחיר: 79.00 ש"ח
מחיר מבצע: 55.30 ש"ח
הוסף לעגלה