אביר המילה חוזר

ג'ון רוס, אביר המילה, לא הצליח למנוע את מותם של חפים מפשע במעשי אלימות חסרי פשר, שנגרמו על ידי שדי הריק, נתקף ייאוש ודכדוך והחליט לפרוש משירותה של הגבירה. הוא יוצא לחיים חדשים - כך נדמה לו, ומנסה להתנער מחובתו, אף שפוקדים את רוס סיוטים חוזרים ונשנים, שבהם הוא הורג את מי שמכונה "הקוסם מארץ עוץ" ב"עיר הברקת", הוא מתעלם מהאלגוריה הברורה, מהסימנים החד - משמעיים. נסט פרימרק נשלחת על ידי הגבירה לפקוח את עיניו של רוס ולהצילו; אם לא תעשה כן, צפויות תוצאות מרות. נסט לא ששה למשימה; חמש שנים התרחקה מכל הקשור במפגש שלה עם אביר המילה ולא חזרה אל הכשף. אך כשהיא מאתרת את ג'ון רוס, מתברר לה שאם לא תצליח במשימה, גם היא עצמה עלולה להיהרג. רוס עומד במריו, מתעלם מהגורם הנעלם שהורג אנשים ברחובות סיאטל, מהאזהרות השונות שנשלחות אליו, ועוצם את עיניו כמעט עד הרגע האחרון...

ספרו של טרי ברוקס, שכונה ב"פבלישרס ויקלי" "פנטזיה אורבנית קודרת", ממשיך את עלילת הנערה ואביר המילה, אף שזו יצירה העומדת בפני עצמה שמצטיינת בכתיבה מסוגננת, סוחפת, המשלבת תעלומת מתח בסימבוליקה פנטסטית. "הישגו הגדול של ברוקס הוא תזמור הנושאים החברתיים והדרמות האישיות לתרחיש בעל תהודה של מיתוס. זהו בידור משובח וכן אלגוריה מעוררת מחשבה על כוחות הטוב והרע הפועלים בעולם המודרני, וספר זה יגדיל בוודאי את קהל החובבים הגדול ממילא שלו" - נכתב ב"פבלישרס ויקלי". 

טרי ברוקס התפרסם בסדרת "החרב של שאנארה", וכל הספרים שכתב נעשו רבי מכר. הוא מצטיין באיכות הכתיבה לא פחות מאשר במעוף הפנטזיה שלו.

"ברוקס הצליח לברוא גיבורה נהדרת, אמיצה ורגישה, מודל ומופת לגיבורות נוער באשר הן."

נועה מנהיים, "עיתון תל אביב"


סדרה:
מדע בדיוני
מקור/תרגום:
תרגום
שם ספר:
אביר המילה חוזר
שם מחבר:
טרי ברוקס
עריכת הסדרה:
דורית לנדס
שם הספר בלועזית:
A Knight of the World
שם המחבר בלועזית:
Terry Brooks
מתרגם:
מיכאל תמרי, תירגם מאנגלית
סוג כריכה:
רכה
דאנאקוד:
32-20820
מספר עמודים:
348
שנת הוצאה לאור:
תשס"ד/2004
עם עובד - אביר המילה חוזר / טרי ברוקס
עם עובד - אביר המילה חוזר / טרי ברוקס
✿ מבצע בהפתעה ✿
חבר לבידוד
ב־50% הנחה
שנהיה בריאים!!!
מחיר: 79.00 ש"ח
מחיר מבצע: 39.50 ש"ח
הוסף לעגלה