מכירת חיסול

מאת:  יו לורי

תומאס לאנג הוא חייל בדימוס בשירות הוד מלכותה וג'נטלמן אנגלי. הוא מועסק לסירוגין  כמאבטח אישים, שומר ראש לאנשי עסקים ויועץ ביטחוני למרבה במחיר. רוב הזמן הוא מובטל כרוני ועצלן רומנטי. כשמציעים לו לחסל תעשיין אמריקני הוא מגלה כי התכונות הדומיננטיות שלו בעוכריו. לאנג מסרב לחוזה הנדיב מצד אחד ומתאהב בבתו של יעד החיסול מצד אחר. מכאן ואילך הוא נקלע למסכת שקרים וסודות, לריגול בין-לאומי ותעשייתי, לארגון טרור עם קהל יעד ממוקד ולאחורי הקלעים של עולם סוחרי הנשק.
בסגנון קולח, שנון ומשעשע נחשף לפנינו רומן ריגול ששוזר את יכולתו הקומית של המחבר עם הגיבור שהוא מחווה מודעת לג'יימס בונד ולז'אנר הסוכן החשאי. פרצי צחוק ודפדוף מהיר ובלתי נשלט הם רק כמה מתופעות הלוואי של קריאת הספר, שכיאה למחברו מאבחן את טבע האדם, חובק אותו ולועג לו בווירטואוזיות של פסנתרן ג'ז, בחן מתפרץ של רוכב אופנוע ובתזמון של שחקן תאטרון שייקספירי.
זהו ספרו הראשוןשל יו לורי, המוכר לקורא הישראלי כ"האוס" מסדרת הטלוויזיה הפופולרית. לורי זכה בפרסים רבים בקריירת המשחק שלו, ולפני הצלחתו הנוכחית שיחק בסדרות קומיות פורצות דרך בטלוויזיה הבריטית.


"ספר מבדר, מתוחכם ושנון באמת... רוח רעננה וכובשת."
                                                    (ניו יורק טיימס בוק רוויו)

"רומן ראשון זה של הסופר - השחקן הבריטי יו לורי ניחן בכל המאפיינים של הרפתקת ג'יימס בונד לא שגרתית... במורכבות מדהימה כמו של עלילות רוברט לדלום, והמשמח מכול, בגישה החצופה של 'מדריך הטרמפיסט לגלקסיה'. לורי מנער ומערבב בעליזות קוקטייל של טרור בין-לאומי... לתערובת מבריקה וקצבית."
                                                         (אנטרטיינמנט ויקלי)עיצוב העטיפה: אורנה אושרי
צילום העטיפה: שאטרסטוק
צילום המחבר (בחזית): Peter Simpkin ©

נושא:
סיפורת - תרגום
סדרה:
מתח עולמי
מקור/תרגום:
תרגום
שם ספר:
מכירת חיסול
שם מחבר:
יו לורי
עריכה:
עורך התרגום: אסף אשרי
שם הספר בלועזית:
The Gun Seller
שם המחבר בלועזית:
Hugh Laurie
מתרגם:
מאנגלית: יעל אכמון
סוג כריכה:
רכה
דאנאקוד:
32-21466
מספר עמודים:
430
שנת הוצאה לאור:
תשע"ב / ינואר 2012
עם עובד - מכירת חיסול / יו לורי
עם עובד - מכירת חיסול / יו לורי
30% הנחה
ללקוחות האתר בלבד!
מחיר: 98.00 ש"ח
מחיר מבצע: 68.60 ש"ח
הוסף לעגלה

המלצות

»  "לורי שולט ביד רמה בגיבוריו, וכמו בסרט פעולה משובח הוא מציב אותם בסיטואציות מורכבות ומסכנות חיים - והכול בתחכום חד ועוקצני." אריאל אברהם הורוביץ, מוצ"ש / הארץ, פברואר 2012.

»
 "יו לורי, ד"ר האוס בשבילכם, שיחק אותה וכתב מותחן משובח, שגורם לקורא לחשוב תוך כדי שהוא נחנק מצחוק.." רן בן-נון, 24 שעות / ידיעות אחרונות. פברואר 2012.