אנשי הקירות

הייתכן שאורחים לא-קרואים יבקרו בביתכם מבלי להיכנס דרך הדלת?... האם סדקים בקירות קורים מעצמם?... האם יש חיים מעבר לקירות?...

ספר זה ייקח אתכם למסע סוחף, מעורר מחשבה ועוצר-נשימה, בעולם נסתר, קסום ודמיוני, אפוף תעלומות והתרחשויות מוזרות, שנמצא קרוב-קרוב ובכל זאת רחוק כל כך... אי שם בנבכי הקירות... היכונו לחוויה שלא חוויתם כמוה מימיכם!

לורה, נערה יפת-תואר, נקלעת למערבולת של סבל וכאב במעונו של שר המשטרה האכזר, שדמויות לבנות מסתוריות מופיעות בו ונעלמות אף-על-פי שלעולם אינן עוברות דרך הדלת. למרות כל מאמציה לרַצות את השר ואת צוות יועציו המאיימים, נמשכת מסכת התלאות שהיא חווה מדי יום ביומו. אמיל, נער אמיץ, שבעל כורחו נקלע לעולם לא לו, מסייע לה להתמודד עם סבלה ועם תושביו המרושעים של אותו עולם מנוכר ואכזר.

מי הם אנשי הקירות? האם יצליחו לורה ואמיל להיחלץ מנחת זרועו של השר? מי מסתתר מאחורי גל החטיפות המסתוריות? לאן נעלמים הנחטפים?

אנשי הקירות, סיפור אגדה מתוחכם ורב-תהפוכות בו מסתתרת אמירה חזקה על עולמנו וסופו המפתיע עולה על כל דמיון, מיועד לכל שוחרי המתח והמסתורין המאמינים כי רב הנסתר על הנגלה.

"מעבר ליכולתה לספר סיפור סוחף, דיל מצליחה לנתק את הסיפור שלה מכל זמן ומקום, מה שמעצים את תחושת האבדון שאופפת הן את הגיבורה והן את הקורא... מתמודדת עם הנושא בלי להקשות על הקורא, אך גם בלי לחוס על רגשותיו... בהחלט משיגה את מטרתה: היא יצרה עולם מסויט כל כך, שהוא גן עדן אמיתי... בני נוער ייהנו ממנו מאוד, גם אם יאבדו בגללו רגעי שינה יקרים..."

פאר פרידמן, מעריב.

"מהרגע שמתחילים לקרוא את הספר, קשה להרפות ממנו ולו לדקה. זה מה שקרה לי... אחרי שקראתי את השורות הראשונות, סחבתי איתי את הספר לכל פינה... כעבור שעה וחצי מצאתי את עצמי קוראת בשקיקה את העמודים האחרונים, מצטערת שהוא נגמר..."

חגית אלמקייס, מעריב.

נושא:
נוער, נוער 12-14
סדרה:
ילדים ונוער
מקור/תרגום:
מקור
שם ספר:
אנשי הקירות
שם מחבר:
סיגלית דיל
עריכה:
שולי נוסבאום
עריכת הסדרה:
דלית לב
שם הספר בלועזית:
The Mystery of the Walls
שם המחבר בלועזית:
Sigalit Dill
סוג כריכה:
קשה
דאנאקוד:
32-20987
מספר עמודים:
252
שנת הוצאה לאור:
תשס"ו/2006
עם עובד - אנשי הקירות / סיגלית דיל
עם עובד - אנשי הקירות / סיגלית דיל
✿ מבצע בהפתעה ✿
חבר לבידוד
ב־50% הנחה
שנהיה בריאים!!!
מחיר: 74.00 ש"ח
מחיר מבצע: 37.00 ש"ח
הוסף לעגלה