חסר לך בורג

המדריך הישראלי לתיקונים ולאחזקת הבית

מאת:  עופר כליף

תחזוק הבית הוא חלק בלתי נפרד מהמגורים בו. תליית מדפים, קדיחת חור בקיר או סיוד חדר האמבטיה הופכים לא פעם לסיוט ארוך ומייגע: איזה צבע לבחור? איזה חומר מומלץ לסתימת חורים? מה זה דיבל ג'מבו ומה עושים כשיש סתימה בכיור? ב"חסר לך בורג" תמצאו הסברים על הכלים המומלצים לארגז הכלים הראשון שלכם וכן סקירה רחבה על כל סוגי הברגים והדיבלים הנמצאים בשוק, והחשוב מכל - תקבלו הסברים מדויקים והדרכה בעשרות תיקונים ועבודות. בספר שולבו טיפים רבים של בעלי מקצוע וסודות מקצועיים שיעשו את העבודה קלה ומקצועית, וכן סיפורים אישיים ותצלומים מרהיבים ויוצאי דופן באווירה אחרת וייחודית.

"...ספר חכם, שילמד אתכם – בצעדים קטנים, בעזרת צילומים ובפורמט נוח – כיצד לעשות כל דבר, מהתקנת צירים בארונות, ועד תיקון דליפות בברזי האמבטיה."

פאר פרידמן, מוסף שבת, "מעריב"

"'חסר לך בורג', ספר חדש שמסביר איך לתקן דברים, הוא מתנה מצוינת לכל מי שרוצה לדעת איך לעשות את זה. זאת המתנה שלי לחג – לעצמי."

ליהיא לפיד, מקומון "פתח תקוה"

"כריכתו הספירלית מאפשרת להניח אותו לידכם בזמן העבודה גם אם אתם רובצים מתחת לכיור המטבח ומטפלים בצנרת, ההוראות וההסברים פשוטים ובהירים, וכמו בספר בישול טוב – אם תעשו את מה שכתוב, תצליחו. מבחינתי, מתנה מושלמת."

אסי פרידמן, "לאשה"

"נושא התיקונים והתחזוק, נושא טכני ביסודו, מוצג בספר יפהפה, ידידותי לקורא, שאף ניתן לכנותו אמנותי."

שרון גרמיזו, מקומון "אשדוד"

מקור/תרגום:
מקור
שם ספר:
חסר לך בורג
שם מחבר:
עופר כליף
עריכה:
שולי נוסבאום
שם הספר בלועזית:
You’ve got A Loose Screw
שם המחבר בלועזית:
Ofer Kalif
סוג כריכה:
קשה
דאנאקוד:
32-20874
מספר עמודים:
183
שנת הוצאה לאור:
תשס"ה/2005
עם עובד - חסר לך בורג / עופר כליף
עם עובד - חסר לך בורג / עופר כליף
✿ מבצע בהפתעה ✿
חבר לבידוד
ב־50% הנחה
שנהיה בריאים!!!
מחיר: 98.00 ש"ח
מחיר מבצע: 49.00 ש"ח
הוסף לעגלה