דרקוני הזכוכית

פרויקט יומרני ונמהר, חומתדרקון, שהוקם במהירות ובחשאיות על פני עולמירח, הפר את האיזון של הקסם. הקוסמים היהירים שמתבצרים מאחורי חומתדרקון מעוניינים למצות את יתרונותיו בכל מחיר. קומץ בני-אדם, גיבורים ומוגי לב, משכילים ובורים, מקצתם מתנדבים ביודעין למשימה חסרת סיכוי, אחרים נסחפים או משתרבבים לפעולה הנראית להם כהרפתקאה מסעירה, יוצאים להציל את העולם. לארון האבירי, בין שבע מאות השנה, ולאנדר היפהפייה והמסוכנת, טריקל המיוסרת, אנדרי הפושט דמות ולובש דמות והמוסיקאי המלכותי הגולה, ואלאס, חוברים בלית ברירה כדי לשרוד. האם יסייעו להם דרקוני הזכוכית? האם יצליחו לעמוד במבחן האישי ובלחש האמת המוטל עליהם?

בעלילה רחבת היקף טווה שון מקמאלן מארג מרתק ומפתיע של קנוניות וקשרים, אהבות ובגידות, הקרבה ואלימות, זהויות נסתרות, חוסר עכבות לצד נאמנות, ולמרבה הפלא, המתח רצוף הומור.

"פבלישרס ויקלי" הגדיר את שון מקמאלן האוסטרלי "כוכב עולה", ובביקורת על דרקוני הזכוכית נכתב: "סיפורים רבים עוד יסופרו בטרם יוחזר לכנו האיזון של הכוח הקסום בעולם, אבל הקוראים כלל לא יתנגדו לכך אם גם הספרים הבאים יהיו משעשעים כמו דרקוני הזכוכית".

הספר הקודם בסדרת עולמות-ירח, ירח צל ומסעותיה, ראה אור ב"עם עובד".
נושא:
מדע בדיוני ופנטזיה
מקור/תרגום:
תרגום
שם ספר:
דרקוני הזכוכית
שם מחבר:
שון מקמאלן
עריכת הסדרה:
דורית לנדס
שם הספר בלועזית:
Glass Dragons
שם המחבר בלועזית:
Sean McMullen
מתרגם:
דורית לנדס
סוג כריכה:
רכה
דאנאקוד:
32-20995
מספר עמודים:
592
שנת הוצאה לאור:
תשס"ו / 2006
עם עובד - דרקוני הזכוכית / שון מקמאלן
עם עובד - דרקוני הזכוכית / שון מקמאלן
✿ מבצע בהפתעה ✿
חבר לבידוד
ב־50% הנחה
שנהיה בריאים!!!
מחיר: 88.00 ש"ח
מחיר מבצע: 44.00 ש"ח
הוסף לעגלה

ספרים נוספים של הסופר

עם עובד - ירח־צל ומסעותיה / שון מקמאלן